Pošta

Pro zaměstnance VSP Group, a.s., kteří mají nebo budou mít e-mailovou adresu s příponou ...@vspgroup.cz je možností používat poštovního klienta po přihlášení u firemního poskytovatele služeb. Připojit se lze odkudkoliv po zadání přístupových dat. Pro první připojení můžete použít návodu na tomto místě.

Návod pro první připojení

KROK 1: do lišty vyhledavače napište adresu www.webnode.cz . Objeví se uvítací stránka, kde v pravém horním rohu kliknete na PŘIHLÁŠENÍ.

KROK 2: zadáte vaši e-mailovou adresu a heslo. Pro první přihlášení budete mít nastaveno heslo ve formátu "vspvaseprijmenijmeno" = spojení části názvu firmy VSP a Vašeho příjmenía jména, psáno dohromady malými písmeny bez diarektiky. Příklad pro Jana Nováka = vspnovakjan. Toto heslo si následně po přihlášení změníte.

KROK 2: po zadání dat se objeví Vaše pracovní plocha, kde kliknete v menu horní lišty na E-MAIL

KROK 3: aktivuje se Vám přehledný poštovní klient

Poznámka: pokud používáte externího poštovního klienta jako Outlook nebo Internet Explorer či jiný, je možné si veškerou poštu přeorientovat na něj. Po aktivaci interní poštovní služby dle výše uvedených kroků Vám bude mezi první poštou doručena zpráva obsahující data pro nastavení příchozí a odchozí pošty pro externí poštovní klienty (pro jistoutu si tato data vytiskněte a uložte).